Previous Entry Share Next Entry
Карпати.інфо - мій досвід.
k_u_k_u_m_b_e_r wrote in karpaty_info
Доброго дня.
Дуже дякую Вам за цей ресурс.
Вирішила написати Вам листа з пропозицією - додайте до сайту можливість коментувати житло. Цей досвід використовується багатьма сайтами.
Розповім Вам свою історію - узимку ми з чоловіком відпочивали у Славському на Новий рік - дуже гостинні господарі, будинок - супер, їжа - відмінна, опис збігався з реальністтю - недалеко від витягу, поблизу кафе, магазин та ін. Нам сподобалося.
Восени моя мама вирішила поїхати до Сваляви на лікування. Заробляє вона не багато, тому до пансіонату посилитися не змогла, я допомогла через Ваш ресурс знайти для неї житло. Опис - більш-менш підходящий, недалеко від кювету, лише на 10 днів, більше не виходить. Домовилась, надіслала предоплату. Господарі проживають у Києві і, нажаль, не довіряють людині, яку залишили там роспоряджатися.
На місці виявилося, що будинок знаходиться на теріторії лісопилки і вдень, і вночі вона працює, гуде, заважає спати. Уявіть собі ці постійні вібраціі та шум, і це на відпочинку! Доводилось навіть приймати наніч снодійне аби заснути. Гаряча вода повинна бути. але газова колонка не справна, вмикалася через раз, тиску не вистачало і покупатися у гарячій воді виходило не завжди. Потім господарка подзвонила і почала вимагати додаткову оплату, мотивуючи це тим, що в неї розрахунковий час о 24.00. Ніколи про таке не чула, аби розрахунковий час був о дванадцятій ночі, ні в одному пансіонаті, ні в готелі, ніде. Цей момент вона не обговорювала до поселення, взагалі вважаю, що це не професійно та обурливо.
Прошу Вас додати можливість коментувати житло, аби у відпочиваючих була можливість поділитися своїми спостереженнями. На мою думку, це лише буде стимулом для покращення відносин між господарями та відпочиваючими. Давайте разом удосконалювати та пропагандувати відпочинок у Карпатах.

  • 1
підтримую цю ідею. сам 3 рази вже користувався сайтом в пошуках житла в Карпатах - досвід був позитивний, тому попіарити господарів було б не зайве :)

Та тут навіть не про піар йдеться - йдеться про об"єктивне висловлення вражень від перебування. Житло може бути суперкомфортабельне з вигляду, а от господарі бувають різні. І кожна людина теж по-різному сприймає відпочинок. Коли на "Карпатах.інфо" можна було публікувати враження, сама не раз користувалась цією можливістю - і читала, і дописувала сама. А потім засновники сайту цю опцію забрали. Що, до речі, не вельми чесно з їхнього боку - величезна кількість людей писала відгуки кілька років, а потім це все стерли.

Мені здається, що якраз і відгуки відігравали вагому роль у збільшенні кількості користувачів цього ресурсу.Так що я за відновлення відгуків у обов"язковому порядку.

  • 1
?

Log in