your_karpaty (your_karpaty) wrote in karpaty_info,
your_karpaty
your_karpaty
karpaty_info

Любите Карпати? Приєднуйтесь!

Відтепер користувачі Livejournal, Facebook і Twitter матимуть нові «майданчики» для спілкування на теми відпочинку і подорожей Карпатами і Західною Україною: це жж-спільнота, група у Facebook і twitter-екаунт, започатковані туристичним інтернет-каталогом karpaty.info.

– Ставимо собі за мету розповідати українським та закордонним користувачам про те, що складно втиснути у формат нашого офіційного сайту: це і корисна інформація про відпочинок у Карпатах та в Західній Україні, різноманітні поради, дискусії про проблеми, які постають у нашій роботі чи в українському туризмі в цілому, це і розповіді про те, чому ми любимо Карпати і чому любимо те, що робимо, – розповіла керівник проекту Karpaty.info Ганна Сидоренко. – Хочемо об’єднати тих, хто цінує відпочинок в Україні і хоче бачити його цікавим, екологічним, доступним.

За словами Ганни Сидоренко, Karpaty.info у соцмережах – не комерційний, а радше соціальний проект, свого роду «інтернет-помічник» для тих, хто збирається відпочивати у Карпатах чи, навпаки, вже відпочив там і хоче поділитись враженнями з українською інтернет-спільнотою.

– Навіть якщо це буде критика в бік готельного бізнесу чи нарікання на інфраструктуру – про це варто говорити, обговорювати, звертати на проблему увагу і пропонувати шляхи її вирішення, – додає Ганна. – Бо, на наше переконання, лише разом можна щось покращити.


ХТО МИ ТАКІ
Tags: анонс
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments